Par Mums

Mums ir liels prieks un gandarījums,  ka Jūs apmeklējāt  mūsu mājaslapu un interesējaties par mūsu produkciju  –  durvīm  un koka logiem.

Salona “Labas durvis” pamatkompetence – atdalīt un tajā pašā laikā savienot dažādas dzīves telpas ar kvalitatīvām durvīm vai logiem.  Būsim sasniedzami vai ļausimies brīdim klusuma, jutīsimies drošībā un aizsargāti – Mūsu uzdevums ir šo iespēju Jums nodrošināt.

Pieredzi praktiskajā būvniecībā, kuru pēc teorijas apguves esam sākuši uzkrāt 1996.gada maijā, cenšamies nepārtraukti papildināt. Izzinām klientu vajadzības un Latvijas būvniecības tendences. Tā  2005.gadā nonācām pie slēdziena, cilvēkiem apnicis viss vienveidīgais un bez mīlestības ražotais, tāpēc devām iespēju Latvijas iedzīvotājiem iegādāties augstas kvalitātes, laba dizaina preci – durvis un koka logus. Šīs durvis un logi tiek ražoti vienā no savas nozares vadošajām ražotnēm Eiropā .

Šo durvju un logu panākumu pamatā ir ražotāja nodrošinātā augstā kvalitāte, kas ir noslīpēta vairāk nekā 20 gadu darbības laikā. Modeļu daudzveidība atspoguļo modes tendences, neaizmirstot par klasiku.To papildina mūsu neatsveramā pieredze būvniecības tirgū, kā arī plašā sadarbība ar arhitektiem un dizaineriem.

Kā izteicās populārs un  labi zināms Latvijas arhitekts un stila noteicējs:

  “Ja klients pie jums nevar atrast sev piemērotas durvis, droši vaicājiet, vai viņam tās vispār vajadzīgas…”

Ar vislielāko prieku un atbildību vēlamies palīdzēt – gaidīsim Jūs mūsu salonā!

Jauku dienu novēlot,

Jūsu salons  “Labas durvis”